با عرض سلام خدمت کاربران گرامی.

مفتخریم که با اعتماد شما توانستیم به این جایگاه برسیم و اکنون برای پاسخ به این اعتماد از نسخه جدید سایت یک فالوور با ظاهر و امکانات جدید و بهتر رونمایی کردیم.

تمام اطلاعات کاربران عزیز (مانند اعتبار کیف پول) به نسخه جدید منتقل شده است. نکته بسیار مهم این است که پیش‌از ورود باید یک‌بار گذرواژه خود را بازیابی کنید و پس‌از ورود نیز می‌بایست شماره تلفن خود را ثبت و تایید کنید. متاسفانه موفق به انتقال سفارش‌های قبلی به پیشخان جدید نشدیم اما تمامی سفارش‌های قبلی تکمیل شده‌اند. اگر مشکلی در رابطه با انتقال اطلاعات احساس کردید، خوشحال می‌شویم به ما بگویید.

اما اولین قابلیت جدید سایت یک فالوور، امکان ثبت سفارش بدون نیاز به ثبت‌نام است. شما از این به بعد می‌توانید به‌صورت مستقیم از صفحه اصلی سفارش خود را ثبت کنید. هم‌چنین می‌توانید پیش‌از ثبت سفارش از درستی شناسه اینستاگرام خود با کلیک بر روی دکمه بررسی لینک اطمینان حاصل کنید.

هم‌چنین از این‌پس می‌توانید دوستانتان را به سایت یک فالوور دعوت کنید. برای این‌کار کافیست از پیشخان کاربری خود و در قسمت کسب درآمد لینک دعوت مخصوص خود را دریافت کنید و برای دوستانتان بفرستید. پس‌از ثبت‌نام کاربران با لینک دعوت شما، در همان لحظه حساب آن‌ها به مبلغ هزار تومان شارژ خواهد شد و پس‌از آن هر خریدی که انجام دهند، ۵٪ مبلغ سفارش در حساب شما ثبت می‌شود و پس‌از این‌که به حد نصاب (حداقل ۵۰ هزار تومان) رسید، درخواست تسویه حساب خود را ثبت کنید تا وجه به حساب بانکی شما واریز شود.

در نسخهٔ جدید سایت یک فالوور شما می‌توانید حساب نمایندگی دریافت کنید. حساب نمایندگی در سه پلن برنزی، نقره‌ای و طلایی ارائه می‌شود. هزینه سرویس‌ها برای نمایندگان با تخفیف بیشتری نسبت به کاربران عادی محاسبه می‌شود. برای نمونه اگر هزینه یک سرویس ۳۵٬۵۰۰ تومان باشد، در پلن برنزی ۳۲٬۶۰۰ تومان، در پلن نقره‌ای ۲۶٬۱۰۰ تومان و در پلن طلایی ۱۹٬۵۰۰ تومان محاسبه می‌شود. اگر قصد راه‌اندازی یک وب‌سایت یا اپلیکیشن مشابه وب‌سایت یک فالوور دارید، توصیه می‌کنیم از یکی از پلن‌های نمایندگی استفاده کنید. برای دریافت جزئیات بیشتر، به پشتیبانی وب‌سایت تیکت بزنید و یا به پشتیبانی در تلگرام و واتس‌اپ پیام بدهید.

راستی، از عید نوروز تا عید فطر هر روز یک شانس در گردونه شانس خواهید داشت و از ۵۰ تومان تا ۲۰۰۰ تومان اعتبار هدیه در انتظار شماست.

در پایان از صمیم قلب امیدواریم سال ۱۴۰۱ سال خوب و پر رونق برای شما باشد.